Kariera

Nasza
Firma

Aktualności

Proces
Rekrutacji

Aktualne oferty pracy

Firma Decostayle jest jednym z czołowych producentów wzorników pokryć podłogowych. Koncentrujemy się na dostarczaniu najbardziej optymalnych i korzystnych rozwiązań dla naszych klientów. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn

(Miejsce pracy: Toruń)

Zadania

  • Realizacja operacji produkcyjnych
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przestrzeganie zasad i standardów jakościowych w trakcie wykonywanej pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Gruntowne przeszkolenie i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Operator maszyn” na adres:

praca@decostayle.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Decostayle Pro Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia postępowań rekrutacyjnych zgodnie z wymogami ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”. Jeżeli wyrażają Państwo chęć aby aplikacja brana była pod uwagę w przypadku kolejnych rekrutacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie przez Decostayle Pro Sp. z o.o. Państwa danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Decostayle Pro Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Polna 129 / 5, zwana dalej Administratorem. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem  iod@decostayle.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Po zakończeniu rekrutacji Państwa dane nie będą już dalej przetwarzane i zostaną usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej dobrowolnej zgody także w kolejnych rekrutacjach pracowników – jednak nie dłużej niże przez okres 6 miesięcy.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Mogą ją Państwo w każdej chwili wycofać, ale spowoduje to jednocześnie rezygnację Państwa z udziału w procesie rekrutacji. Cofniecie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Po zakończenie rekrutacji Państwa dane nie będą już dalej przetwarzane i zostaną usunięte. Dane zbierane podczas rekrutacji Decostayle Pro Sp. z o.o. mogą zostać przekazane do podmiotów należących do grupy kapitałowej Visscher-Caravelle Holding BV. Wybrani kandydaci za ich zgodą mogą zostać poddani testom kompetencyjnym.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.  Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie ich danych osobowych przez Administratora narusza przepisy prawa.

Jeśli chciałbyś/abyś pracować w naszej firmie, a w tym momencie nie znalazłeś/aś interesującej Ciebie oferty pracy, zapraszamy do przesyłania aplikacji.
Aplikacja zostanie dodana do bazy kandydatów i będzie rozpatrzona w przypadku otwarcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodnie z Twoimi kompetencjami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: praca@decostayle.pl

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Decostayle Pro Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego i kolejnych postępowań rekrutacyjnych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Decostayle Pro Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Polna 129 / 5, zwana dalej Administratorem. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem  iod@decostayle.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Po zakończeniu rekrutacji Państwa dane będą przechowywane w terminie do 6 miesięcy.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Mogą ją Państwo w każdej chwili wycofać, ale spowoduje to jednocześnie rezygnację Państwa z udziału w procesie rekrutacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Dane zbierane podczas rekrutacji Decostayle Pro Sp. z o.o. mogą zostać przekazane do podmiotów należących do grupy kapitałowej Visscher-Caravelle Holding BV. Wybrani kandydaci za ich zgodą mogą zostać poddani testom kompetencyjnym.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie ich danych osobowych przez Administratora narusza przepisy prawa.