Kariera

Aktualne oferty pracy

Firma Decostayle jest jednym z czołowych producentów wzorników pokryć podłogowych. Koncentrujemy się na dostarczaniu najbardziej optymalnych i korzystnych rozwiązań dla naszych klientów. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcji

(Miejsce pracy: Toruń)

Zadania

  • Planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • Sporządzanie i bieżące korygowanie tygodniowych planów produkcji
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zamówień
  • Pozyskiwanie i aktualizowanie danych o możliwościach produkcyjnych
  • Sprawdzanie dostępności materiałów i półproduktów
  • Monitorowanie i analiza wdrażanych norm czasowych, inicjowanie i wprowadzanie koniecznych korekt
  • Wyliczanie, analiza i raportowanie wskaźników wykonania planów produkcji
  • Rozliczanie realizacji zleconych planów produkcyjnych
  • Kontakt z klientem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne lub ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Ms Office (zaawansowany Excel)
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji wieloasortymentowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Samodzielność w działaniu, umiejętności analityczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę pozbawioną monotonii w zespole profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Gruntowne przeszkolenie i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Specjalista ds. planowania produkcji” na adres:

praca@decostayle.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Decostayle Pro Spółka z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Zadania
• Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing
• Prowadzenie warsztatów i szkoleń z Lean Manufacturing
• Doskonalenie procesów i maszyn (redukcja braków i kosztów)
• Prowadzenie działań standaryzujących i optymalizujących proces
• Analizowanie potrzeb inwestycyjnych
• Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
• Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów procesowych na produkcji

Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika budowa maszyn, automatyka, elektronika, inżynieria przemysłowa lub pokrewne)
• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
• Znajomość języka angielskiego
• Kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
• Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji

Kontakt

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Specjalista ds. Lean Manufacturing” na adres:

Spontaniczna rekrutacja

Jeśli chciałbyś/abyś pracować w naszej firmie, a w tym momencie nie znalazłeś/aś interesującej Ciebie oferty pracy, zapraszamy do przesyłania aplikacji.
Aplikacja zostanie dodana do bazy kandydatów i będzie rozpatrzona w przypadku otwarcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodnie z Twoimi kompetencjami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: praca@decostayle.pl

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.